Dostępne formy płatności w naszym sklepie:

 

Wszystkie płatności online realizowane są z wykorzystaniem szyfrowanego protokołu SSL

 

1.    Umożliwiamy płatność za zamówiony Towar w formie przedpłaty na rachunek Bankowy pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia „Przyjęte do realizacji”. Jeśli towar jest niedostępny, przedpłata jest zwracana klientowi.

2.    Płatność elektroniczna kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU, PayPal, Przelewy24.

3.     Gotówką przy odbiorze zamówionego Towaru (płatność za pobraniem) – Klient dokonuje zapłaty u kuriera odbierając zamówiony Towar dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu. Możliwość takiej płatności dopuszczalna jest jedynie po wcześniejszych ustaleniach ze sprzedawcą na zapytanie klienta.

Najbardziej wygodną formą są płatności elektroniczne. Dzięki tej formie płatności zakupione produkty są automatycznie rezerwowane przez system a zamówienie kierowane do realizacji. W przypadku przedpłaty, produkty są rezerwowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Płatności za pobraniem realizowane są tylko po indywidualnych ustaleniach z obsługą sklepu.

Załóż nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło